Відбулося підсумкове засідання СНГ "Грошова парадигма"

DSC 0880У вівторок, 11 червня, учасники наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма» провели заключне засідання в цьому навчальному році.

На засідання був запрошений завідувач кафедрою банківської справи, професор, д.е.н. Олександр Валерійович Дзюблюк, а також були присутніми куратори гуртка: к.е.н., доцент Малахова О.Л. та к.е.н., доцент Іващук О.О.

У 2018-2019 навчальному році студентський науковий гурток кафедри банківської справи «Грошова парадигма» спільно із професорсько- викладацьким складом організував та взяв участь у низці науково-практичних заходів. Зокрема, провели два наукових круглих столи в межах гуртка та взяли участь у роботі круглого столу, який організували спільними зусиллями з кафедрою банківської справи та гуртком «Банківський аналітик». Також провели чотири наукових семінари, на один з яких були запрошені студенти 2 курсу КЕПІТу. Гуртківці взяли участь і у Всеукраїнських наукових інтернет-конференціях, а саме:

• «Монетарні і фінансові аспекти стабільного економічного розвитку» (кафедра банківської справи ТНЕУ);
  • ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Розвиток банківських послуг та інновацій в цифровій економіці» (КНЕУ);

Окрім того, видали збірник наукових статей членів студентського наукового гуртка кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету «Грошова парадигма» за підсумками 2019 року.

Також студентка 3 курсу Христина Тріщ здобула 3 місце у ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.

А студентка 3 курсу Бурмій Мар’яна нагороджена за творчий підхід до виконання завдань на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа».

Для студентів 3 курсу Чортківського коледжу економіки та підприємництва та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ провели захід в межах Всесвітнього дня заощаджень та Тижня фінансової грамотності.

На завершення завідувач кафедри банківської справи ТНЕУ, д. е. н., професор О. В. Дзоблюк вручив всім гуртківцям подяки за активну участь в організації діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма».