Веселих канікул!

image 5aa5613aebeb22.55663169Ось і промайнув ще один навчальний рік... Для когось – перший у статусі студента, а для когось й останній... Студенти ще на рік підросли), подорослішали, здобули цінний досвід та знання.  Позаду – складені іспити та заліки.

Всі ми пам'ятаємо фразу: «Літо – це маленьке життя». Напевно, тому ми з таким трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів і ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати і просто відпочивати. Літо – це період відпусток, поїздок на дачу, веселого вереску дітвори у дворах і на пляжах. Літня відпустка – це те, заради чого дорослі працюють цілий рік, а літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного студента. І стільки всього хочеться встигнути і спробувати за ці короткі літні місяці.

Канікули... Ні, навіть не так) КАНІКУЛИ!!! Слово, яке без заперечення викликає почуття радості та нестримного щастя. Бажаємо всім студентам чарівного й незабутнього літа, нових справ, щасливих подій, гарного і змістовного літнього відпочинку, хорошого настрою, набратися сил та з новими враженнями чекаємо Вас на початку нового навчального року в стінах нашого університету!