Наукові пікніки_Бучач

71761860 2496031877123836 869269842765545472 nУ неділю, 22 вересня 2019 року, викладачі кафедри банківського бізнесу к.е.н., доц. Галіцейська Юлія Миколаївна та к.е.н., доц. Чайковський Ярослав Іванович разом з колегами з Тернопільського національного економічного університету, викладачами і студентами різних навчальних закладів міста Тернополя, взяли участь в міжнародному проекті «Наукові Пікніки», який проходив у місті Бучач. Представляли Тернопільський національний економічний університет. Дійство включало складання пазлів різних валют і різних номіналів для дітей, учнів шкіл, розіграш лотереї, презентацію експонатів пересувного Музею історії грошей, перевірку справжності банкнот за допомогою портативного детектора валют та ін. Усі учасники отримали велике задоволення та солодкі призи.
Поспілкувалися також з місцевими нумізматами, які колекціонують ювілейні та пам'ятні монети України та ін.
Запросили учнів шкіл відвідати Музей історії грошей факультету фінансів та обліку Тернопільського національного економічного університету.
Організатори міжнародного проекту «Наукові Пікніки» вручили дипломи всім учасникам.
Висловлюємо подяку координатору Наукових пікніків в Тернополі та Тернопільській області Христині Білінській, начальнику Управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Ігорю Чорному, керівнику молодіжного порталу Бучача ГО «Бучач-Арт» Мирославу Ліщинському, усім організаторам, волонтерам і учасникам за високий рівень організації та проведення міжнародного проекту «Наукові Пікніки» у місті Бучач.