Зустріч учасників наукового гуртка "Банківський аналітик" з випускниками

IMG 20191004 202720 516У п’ятницю,  4 жовтня  2019 року,  учасники студентського наукового гуртка кафедри банківського бізнесу «Банківський аналітик» провели зустріч із випускниками спеціальності «Банківська справа». Радо привітали гостей куратори нашого СНГ к.е.н., доцент Забчук Галина Михайлівна та к.е.н., доцент Сороківська Зоряна Казимирівна. Захід відбувся для студентів спеціальності "Фінанси, банківська справа і страхування".

В свою чергу  банкіри-випускники подякували за запрошення, а також поділились із учасниками СНГ «Банківський аналітик» безцінним досвідом. Багато хороших слів  від випускників було сказано про наукову діяльність гуртка, що надзвичайно приємно. Вони зазначили, що наукова діяльність багато в чому їм допомагала під час навчання, адже науково-дослідна робота слугує потужним засобом у формуванні здібностей, застосовуванні теоретичних знань у практичній діяльності та досягненні визначних успіхів у своїй професійній діяльності.  

Також випускники навчились публічним виступам, вільному веденню дискусій, що є необхідним при роботі з клієнтами банку. Вони зазначали, що для банківського працівника важливо не тільки і не стільки освіта у значенні наявності диплома, скільки інтелект, набутий у процесі навчання, знання, навички побудови комунікацій та управління бізнесом. Адже недостатньо просто щось знати, важливіше вміти користуватися цими знаннями.

Випускники дали поради студентам, яких саме якостей вимагає наша професія, адже банкір – не просто фахівець в економічній галузі. Наші гості зазначили, що особливою перевагою роботи, особливо в невеликих банках, є те, що праця кожного співробітника – як на долоні, тому можна зарекомендувати себе як креативного та перспективного спеціаліста, досить швидко отримати нову посаду, і, як наслідок, підвищення заробітної плати. Керівництво банків заохочує ініціативних молодих співробітників, які працюють якісно, не бояться брати на себе відповідальність, готові вчитися і удосконалюватись в професійній сфері.

Наші молоді банкіри зазначили, що зараз зростає потреба у молодих, професійних, висококваліфікованих працівниках! Головне – це бажання вчитись, досягати чогось у житті, наполегливо працювати і вдосконалюватись. Гості  побажали студентам ніколи не зупинятися на досягнутому, успіхів у навчанні, наполегливості, старання.

Із заключним словом  від імені учасників і кураторів СНГ виступила голова гуртка, студентка групи ФБС-31, Анастасія Гаврилюк, висловивши подяку  кожному випускнику за те, що ніколи нас не забувають і за надзвичайно теплі слова, спогади, досвід, безцінні поради.

Автор: студентка групи ФБС-31 Яна Горобець