Екскурсія для учнів Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

337У середу, 23 жовтня 2019 року, разом з викладачами кафедри банківського бізнесу, вчителями Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Оксаною Павлівною Кормило, Г. М. Криницькою провели екскурсію по Музею грошей факультету фінансів та обліку Тернопільського національного економічного університету.

Екскурсія розпочалася з представлення історичної частини експозиції Музею грошей, що складається з двох блоків:

1. Історія грошового обігу на теренах України: від монет грецьких полісів Північного Причорномор’я V-II ст. до н. е. і монет Західної Європи XV-XVII ст. до радянських грошових знаків епохи перебудови.
  2. Історія національної валюти – гривні від лічильно-вагової одиниці IX століття та срібного зливка XI-XIII ст. до перших грошей Української Народної Республіки (1917-1920 рр.) і сучасної гривні.

Учні, вчителі та батьки також ознайомилися з унікальними колекціями пам’ятних та ювілейних монет колишнього Радянського Союзу та України.

Крім цього, учням продемонстрували плакати з елементами захисту різних видів номіналів гривні та технологію роботи з лічильником підрахунку банкнот.

Особливо учнів і вчителів зацікавили брикети утилізованих 10 злотих і 100 злотих банкнот Національного банку Польщі та перевірка банкнот за допомогою портативного детектора валют.

Після екскурсії учням були продемонстровані фільм на тему «Історія грошей», мультфільми «Що таке гроші», «Кишенькові гроші», «Безготівкові гроші».

Висловлюємо подяку вчителям Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Оксані Павлівні Кормило, Г. М. Криницькою, батькам дітей за організацію учнів на екскурсію.

Якщо Вас зацікавила можливість відвідати музей – звертайтеся на кафедру банківського бізнесу факультету фінансів та обліку Тернопільського національного економічного університету (корпус № 11, третій поверх, к. 11306).