Класна екскурсія до Музею історії грошей

74211402 2344872692493029 4631438714755612672 nУ четвер, 24 жовтня 2019 року, разом з к.е.н., доцентом кафедри банківського бізнесу Ольгою Володимирівною Метлушко, вчителем Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 Наталією Миколаївною Дригуш, батьками дітей О. С. Мандзій, Г. Я. Бевською, С. Музичук, Н. Ахтемейчук провели для учнів екскурсію в Музеї історії грошей факультету фінансів та обліку Тернопільського національного економічного університету.

Екскурсія розпочалася з представлення історичної частини експозиції Музею грошей, що складається з двох блоків:

1. Історія грошового обігу на теренах України: від монет грецьких полісів Північного Причорномор’я V-II ст. до н. е. і монет Західної Європи XV-XVII ст. до радянських грошових знаків епохи перебудови.
  2. Історія національної валюти – гривні від лічильно-вагової одиниці IX століття та срібного зливка XI-XIII ст. до перших грошей Української Народної Республіки (1917-1920 рр.) і сучасної гривні.

Учні, вчителі та батьки також ознайомилися з унікальними колекціями пам’ятних та ювілейних монет колишнього Радянського Союзу та України.

Крім цього, учням продемонстрували плакати з елементами захисту різних видів номіналів гривні.

Особливо учнів і вчителів зацікавили брикети утилізованих 10 злотих і 100 злотих банкнот Національного банку Польщі та перевірка банкнот за допомогою портативного детектора валют.

Після екскурсії учням були продемонстровані науковий фільм на тему «Історія грошей», мультфільми «Економіка», «Що таке гроші», «Кишенькові гроші»,.

Висловлюємо подяку к.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Ользі Володимирівні Метлушко, вчителю Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 Наталії Миколаївні Дригуш, батькам дітей О. С. Мандзій, Г. Я. Бевській, С. Музичук, Н. Ахтемейчук за організацію учнів на екскурсію.

Якщо Вас зацікавила можливість відвідати музей – звертайтеся на кафедру банківського бізнесу факультету фінансів та обліку Тернопільського національного економічного університету (корпус № 11, третій поверх, к. 11306).

Екскурсії організовуються для учнів шкіл, студентів коледжів, технікумів, вищих навчальних закладів і проводяться у зручний для відвідувачів час.