Зустріч з гостями з Подільського спеціального коледжу

74883013 479526412639300 2252790748539781120 o25 жовтня студенти Подільського спеціального коледжу спеціальностей «Економіка» та «Облік і оподаткування» та їхні викладачі відвідали Тернопільський національний економічний університет, поспілкувались із викладачами кафедри банківського бізнесу  та студентами навчального закладу, взяли участь у діловій грі, що передбачала завдання з фінансової та банківської справи. Після закінчення ділової гри студенти коледжу ознайомились із закладом та колекцією грошових одиниць Музею грошей, а також відвідали навчальну аудиторію, яка обладнана за типом Приватбанку.

Згодом гості завітали в одне з відділень Приватбанку та поспілкувались із успішною випускницею університету Марією Вільшанською, яка після закінчення закладу розпочала свою роботу у відділенні банку. Студенти коледжу ознайомились із специфікою діяльності відділення та особливостями здійснення банківських операцій, а на завершення - отримали сертифікати про участь у заході. Спілкуючись із випускницею навчального закладу, студенти зрозуміли, що мрії справді здійснюються, для цього потрібно лише сумлінно навчатись та впевнено прямувати до своєї професійної мети.  Така ініціатива стала можливою завдяки укладенню договору співпраці коледжу із ТНЕУ, а також угоди про співпрацю кафедри банківського бізнесу ТНЕУ і кафедри фінансів, економіки і економічної кібернетики Подільського спеціального коледжу.

На завершення поїздки студенти Подільського Коледжу відправилися на екскурсію Тернополем. Місто має свою багату історію, культуру та розвиток. Тернопіль вразив своєю самобутністю і щирістю, затишними вулицями та приємним спілкуванням із містянами. Гості переконались, що мешканці міста пам’ятають свою історію й майстерно оберігають кожен куточок свого міста, дбають про нього та захоплюються ним. Це захоплення втілюється у деталях та у кожному куточку вулиць, закладів, пам’яток, парків, фонтанів та переноситься на усіх, хто відвідує це справді файне місто. 

Дякуємо нашим гостям за щирість, відкритість, активність та виявлену зацікавленість.  Сподіваємося, що ця зустріч стане додатковим стимулом для успішного навчання і здійснення професійних мрій!