"Формула успіху" Володимира Антківа

IMG 5d77ecb090336deebb51321deb782250 VВ читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ учасники СНГ «Банківський аналітик» кафедри банківського бізнесу взяли участь в тренінгу на тему «Формула успіху», яку провів випускник освітньої програми «Банківська справа», координатор локальної програми Фонду родини Богдана Гаврилишина, аналітик з питань фінансів, публічних закупівель, промислової політики та транспорту Інституту законодавчих ідей Володимир Антків. Гуртківці радо поспілкувались з випускником, а він, в свою чергу, поділився зі всіма власними секретами, які в майбутньому приводять до кар’єрного росту та успіху.

Висловлюємо вдячність Володимиру Антківу за цікаву та змістовну бесіду і содіваємося, що ця зустріч буде додатковим стимулом для навчання та здійснення задумів і мрій.