Для студентів-банкірів розпочалась дуальна освіта

IMG 172913 листопада для студентів груп ФБС-41, 42, за ініціативи доцента кафедри банківського бізнесу Стечишин Тетяни Богданівни було організовано навчання за участі банкірів практиків АТ «Райффайзен Банк Аваль». Регіональний менеджер з управління відділень Львівської обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль» Заверуха Ігор Михайлович провів для студентів лекцію із питань загальної ситуації банківського сектору в Україні та визначив місце, роль та важливість АТ «Райффайзен Банк Аваль» на ринку банківських послуг. Окрім того Ігор Михайлович презентував он-лайн лінію продуктів та пропозицій банку, а також, що не менш важливо, дав практичні рекомендації студентам як безпечно користуватись карткою та використати можливості різних видів розрахунків на користь клієнта. Родзинкою заняття став тренінг-квест «Один у полі не воїн», основна ціль якого була наочно продемонструвати студентам важливість команди і кожного її члена у досягненні цілей організації. Це було пізнавально, драйвово та весело. На закінчення студентам було запропоновано пройти тестування та поповнити кадровий резерв АТ «Райфайзен Банк Аваль».

Кафедра банківського бізнесу Факультету фінансів та обліку, студенти груп ФБС-41, 42 висловлюють щиру подяку АТ «Райффайзен Банк Аваль» та його регіональному менеджеру з управління відділень Львівської обласної дирекції Заверусі Ігору Михайловичу за приділений час та можливість пізнати секрети банківництва з уст практиків. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.