Тренінг у центральному відділенні АТ «Райффайзен Банк Аваль» у м. Тернопіль

75474156 2630684700380812 5617341778878267392 nІ знову ближче до практики! 25 листопада 2019 року в рамках проведення тренінгів із дисципліни «Банківська система» групи ФСГ-41,42 побували у банківській установі. З ініціативи доцента кафедри банківського бізнесу Стечишин Тетяни Богданівни студенти відвідали центральне відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль» у м. Тернопіль. Регіональний менеджер з управління відділень Львівської обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль» Заверуха Ігор Михайлович гостинно зустрів студентів та розповів про секрети банківництва з практичної точки зору. Цікаво було дізнатись про digital відділення, яке створено для клієнтів банку, де встановлено сучасні захищені банкомати, за допомогою яких можна здійснити різноманітні безготівкові та безконтактні платежі. Окрім того, у банку є спеціально призначені місця, де клієнти мають змогу скористатись сучасними гаджетами та програмним забезпеченням, щоб швидко та надійно провести всі необхідні банківські операції. Корисною інформацією щодо «диджиталізації» поділився Digital-амбасадор банківської установи. Також працівники банку розповіли про діяльність усіх напрямів відділення, зокрема співпрацю із фізичними та юридичними особами, касове обслуговування, а також депозитарій. Розповіді про специфіку роботи банкіра викликали у студентів жвавий інтерес та багато запитань до практиків.

В черговий раз висловлюємо величезну подяку Центральному відділенню АТ «Райффайзен Банк Аваль» у м. Тернопіль та регіональному менеджеру з управління відділень Ігорю Михайловичу Заверусі за змістовну екскурсію до банківської установи. Загалом такі відвідини мають велике значення та прикладний аспект у освітньому процесі для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», а також сприяють формуванню грамотного користувача банківських послуг та вдячних клієнтів АТ «Райффайзен Банк Аваль».