Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рікДорогі друзі!

Від усього серця вітаємо Вас із світлими й радісними святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай рік, що минає, забере усі негаразди, марні хвилювання та сумні спогади, а залишить лише гордість за вірно обраний шлях! Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай ці чудесні свята принесуть любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини! Бажаємо, щоб для втілення життєвих задумів завжди вистачало здоров’я, натхнення, можливостей та енергії!

Нехай у Вашому домі завжди буде світло і затишно, нехай біди обходять вас стороною, а любов зберігається і перебуває у Вашому серці! Світле свято Різдва обіцяє чудеса, і ми бажаємо Вам зустрічі з цим дивом!

Коли Різдвяна ніч блисне зірками, нехай омріяне і найдобріше Ваше бажання здійсниться. Нехай майбутнє принесе розуміння сенсу буття та усвідомлення власного щастя! Нехай минуле приходить лише світлими спогадами, а справжнє залишається радісним і успішним!

Проведіть ці свята казково, у приємному товаристві, у колі друзів, найрідніших та наймиліших Вашому серцю людей. Нехай вони завжди будуть поруч у році прийдешньому! Зичимо здоров’я, миру, поміркованості Вам і Вашим рідним у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка зігріває Вас і навчає щастя. Прославляйте Господа і любіть один одного!

Христос Рождається!