Відбулась зустріч з проф. Тетяною Майоровою

29 вересня 2020 р. з ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету відбулась тренінг-лекція на тему: «Як сформувати оптимальний бюджет проєкту».

Головним спікером онлайн-заходу виступила бізнес-тренер та консультант з розробки фінансових планів та моделей проєктів, МВА «Project Management», д-р екон. наук, професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ ім. В. Гетьмана Тетяна Володимирівна Майорова.

Модератор заходу - к.е.н., доцент кафедри банківського бізнесу ЗУНУ Юлія Галіцейська. 

Участь у заході взяли близько 70 осіб, з-поміж котрих були викладачі кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальностей «Банківська справа», «Фінансовий менеджмент», «Фінанси», «Фіскальне адміністрування», «Митна справа» факультету фінансів та обліку ЗУНУ.

Наприкінці лекції професор Тетяна Майорова анонсувала можливу участь студентів та професорсько-викладацького колективу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ у спільних з кафедрою корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ ім. В. Гетьмана  заходах, що сприятиме розвитку професійних та фахових навичок їх учасників.