Розмова з фахівцем

Шостого жовтня 2020 року з ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ відбулася зустріч із фахівцем з кредитування малого і середнього бізнесу, заступником начальника Тернопільського відділення АТ АКБ «Львів» Ігорем Бабаком. Тема розмови: «Кредитування бізнесу в західному регіоні України». 

Модератор заходу — к.е.н., доцент Юлія Галіцейська.

Участь у заході взяли понад 50 осіб, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальностей «Банківська справа», «Фінанси», «Фіскальне адміністрування», «Митна справа», «Фінансовий менеджмент» факультету фінансів та обліку ЗУНУ. 

Спікер заходу, Ігор Бабак, розповів про

 

специфіку роботи кредитних консультантів бізнес-клієнтів,  вимоги щодо освіти працівників, необхідності розширення та поглиблення знань щодо особливостей ведення бізнесу в різних галузях економіки. Ігор Бабак підкреслив, що консультант повинен розуміти не тільки поточний стан справ клієнта, а також вміти на основі проведеного аналізу та співбесід спрогнозувати розвиток подій у майбутньому та, при необхідності, запропонувати клієнту план заходів щодо оптимізації бізнесу.

Головна увага розмови була сконцентрована на проблемних аспектах кредитування бізнесу, на роботі банківської установи з клієнтами щодо максимальної мінімізації ризику при наданні позичок. 

Наприкінці зустрічі Ігор Бабак представив банківську школу АТ АКБ «Львів», розповів про етапи відбору претендентів на працевлаштування в банк «Львів», окреслив основні вимоги до слухачів банківської школи з підготовки кадрів для роботи у відділеннях банку та зазначив про відкритий набір до школи. 

Ігор Бабак, висловив надію на постійне спілкування і комунікації в плані розвитку банківського кредитування малого і середнього бізнесу,  а також професійної освіти в рамках спеціалізації кафедри банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету.