Електронна комерція та Інтернет еквайринг

15 жовтня 2020 року з ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ відбулася  онлайн зустріч з завідувачем сектору торгового та Інтернет еквайрингу відділу електронної комерції та платіжних засобів філії - Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк» Андрієм Тихоновим. Темою розмови стала практика електронної комерції в банках (торговий та Інтернет еквайринг). 

Участь у заході взяли понад 40 осіб, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальностей «Банківська справа», «Фінанси», «Фіскальне адміністрування», «Митна справа», «Фінансовий менеджмент» факультету фінансів та обліку ЗУНУ. 

Спікер заходу, Андрій Тихонов, розповів про специфіку роботи банку з Інтернет еквайрингу, окреслив перспективи розвитку платіжних засобів й систем. 

Наприкінці зустрічі Андрій Тихонов висловив надію на постійне спілкування і комунікації з питань розвитку електронної комерції в банках,  а також професійної освіти в рамках спеціалізації кафедри банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету.

  Модератор заходу — к.е.н., доцент Юлія Галіцейська.