Кар‘єра в банку: з чого починати?

19 жовтня 2020 року з ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ відбувся он-лайнтренінг на тему «Кар’єра в банку: з чого починати?».

Тренінг в он-лайн форматі провела головний фахівець по підбору персоналу АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області Зелез Софія Романівна.

Участь у заході взяли понад 30 осіб, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальності«Банківська справа»факультету фінансів та обліку ЗУНУ.

Детально було охарактеризовано наступні кроки:

Крок 1 – самоаналіз.

Крок 2 – аналіз ринку праці.

Крок 3 – резюме.

Крок 4 – як виділитись?

Крок 5 – підготовка до співбесіди.

Крок 6 – співбесіда.

Софія Романівна надала практичні поради із заповненння резюме, піготовки до співбесіди, навела приклади з практики і відповіла на численні запитання викладачів і студентів:

Яке місце відводиться знанням при відборі кандидатів на роботу?
Які вакансії в АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області на даний час?
Яке місце відводиться знанням студентами програмного забезпечення, зокрема автоматизованої банківської системи Б2, яке використовується в навчальному процесі на кафедрі банківського бізнесу, при відборі кандидатів на роботу?
Яке значення має характер кандидата, зоккрема його емоційний стан та амбіційність, при відборі на роботу?
Які переваги роботи в АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області у порівнянні з іншими фінансово-банківськими установами та ін.

Висловдюємо вдячність головному фахівцю по підбору персоналу АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області Зелез Софії Романівні за цікаву та корисну розмов, к.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Юлії Миколаївні Галіцейській за організацію зустрічі з використанням платформи ZOOM, професорсько-викладацькому колективу кафедри банківського бізнесу та студентам за участь.