Науковий семінар. Відзначаємо тиждень фінансової грамотності

В рамках проведення тижня фінансової грамотності 0листопада 2020 року з ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ відбувся науковий семінар на тему «Особливості конкуренції на ринку фінансових послуг в Україні в умовах сьогодення».

Головним доповідачем семінару став Богдан Любомирович Луців, доктор економічних наук, професр кафедри банківського бізнесу ЗУНУ. В своїй доповіді він розкрив основні особливості конкуренції на ринку фінансових полсуг України. Звернув увагу на явище цифрової конвергенції, цифровізації, окреслив основні цифрові тренди на ринку фінансових послуг.

Впродовж семінару додатково брали слово та доповідали студенти факультету фінансів та обліку спеціальності «Банківська справа»:

Ірина Табака, яка головну увагу своєї доповіді приділила ринку фінансових послуг та проблемам його функціонування;
Білик Михайло, який говорив про зловживання та махінації на ринку фінансових послуг;
Ірина Шпак, основну увагу зосередила на дослідженні факторингу, як основного інструменту купівлі боргу;
Христина Бабосюк, яка детально зупинилася на аналізі законодавчих змін щодо регулювання фінансих послуг в Україні.

Тема семінару викликала жвавий інтерес присутніх на заході стедентів та викладачів. Цікавими та змістовними стали доповнення доктора економічних наук, професора кафедри банківського бізнесу Жанни Миколаївни Довгань та доктора економічних наук, професора Олександра Валерійовича Дзюблюка.

Участь у заході взяли понад 30 осіб, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальності«Банківська справа»факультету фінансів та обліку ЗУНУ.

Висловлюємо вдячність головному доповідачу наукового семінару доктору економічних наук, професору кафедри банківського бізнесу ЗУНУ Богдану Любомировичу Луціву, к.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Ользі Олегівні Іващук за організацію зустрічі з використанням платформи ZOOM, к.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Юлії Миколаївні Галіцейській за інформаційну підтримку заходу, професорсько-викладацькому колективу кафедри банківського бізнесу та студентам за активну участь.