Новини

Новий навчальний семестр!

Новий навчальний семестр!

23.02.2022 || Перегляди : 1170
Розпочався новий навчальний ссеместр! Начитка лекцій відбувається дистанційно! Слідкуйте за розкладом та чатами з викл...
Вплив АТ КБ «ПриватБанк» на фінансову грамотність українців...

Вплив АТ КБ «ПриватБанк» на фінансову грамотність українців...

04.02.2022 || Перегляди : 503
ZOOM-тренінг фінансової грамотності від АТ КБ «ПриватБанк» для студентів факультету фінансів та обліку ЗУНУ та студе...
Особливості роботи кредитних аналітиків АТ "Райффайзенбанк&quo...

Особливості роботи кредитних аналітиків АТ "Райффайзенбанк""...

31.01.2022 || Перегляди : 473
Спільна ZOOM-лекція для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньої програми «Б...
Особливості кредитування корпоративного бізнесу в АТ "ПУМБ&quo...

Особливості кредитування корпоративного бізнесу в АТ "ПУМБ"...

31.01.2022 || Перегляди : 372
28 січня 2022 року на ZOOM платформі відбулась зустріч студентів освітньої програми "Банківська справа" з головним фахів...
Усі новини

Імітаційний банк

Детальніше...Метою існування тренінг-центру "Імітаціний банку" при кафедрі банківського бізнесу факультету фінансів та обліку ЗУНУ є поширення та застосування тренінгових технологій навчання, наповнення практичних занять новим змістом для перетворення їх в дієві заходи опанування навчального матеріалу, посилення практичної складової підготовки випускників ЗУНУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Основними завданнями тренінг-центру «Імітаційний банк» є:

  • - навчання студентів сучасних методів обслуговування клієнтів банку на основі теоретичних знань, одержаних під час опанування спеціальних дисциплін;
  • - сприяння оволодінню навиків щодо оформлення, перевірки і супроводження банківських і клієнтських документів, роботи із сучасними програмними продуктами відповідно до передових банківських технологій.

У тренінг-центрі «Імітаційний банк» студенти мають змогу здобувати навики з розрахунково-касового обслуговування клієнтів, залучення депозитів і надання кредитів клієнтам. Всі операції здійснюються за допомогою програмного комплексу «Автоматизована банківська система Б2». Це система автоматизації та оптимізації діяльності банків –  об’єднує більше 100 модулів, які консолідовані в єдину систему. Вона призначена для комплексної автоматизації банківської діяльності, є повноцінним інструментом ведення банківського бізнесу й дозволяє автоматизувати широкий спектр бізнес-процесів і фінансових інструментів банку.Детальніше...

Кредитоспроможність позичальників оцінюється за допомогою скорингових моделей, що використовуються провідними банками країни. Крім цього для студентів організовують ділові ігри, наприклад: «Холодні дзвінки до клієнтів», «Продаж банківського продукту», «Мистецтво презентації», «Фінансово-банківська аналітика» та ін.

Навчання, організоване у такий спосіб, який сприяє якісній підготовці студентів до самостійної роботи у період виробничої практики, формує професійні уміння щодо прийняття самостійних рішень.

Такий спосіб з використанням інтегрованого навчання сприяє формуванню висококласного фахівця, готового до застосування здобутих навичків на практиці.

Музей грошей

Детальніше...Науково-дослідний Центр історії грошей (НДЦ) при кафедрі баківського бізнесу факультету фінансів та обліку  ЗУНУ був створений у 1986 році на базі власної колекції монет, бон, паперових грошей і літератури доктора історичних наук Роберта Йосиповича Тхоржевського, яку він збирав з 1961 року. В основу колекції було покладено тематико-хронологічний принцип представлення грошових знаків: металевих (від XIX століття до н.е.), паперових (зібрання грошових знаків, від XVII століття).  

Роберт Йосипович став першим керівником Центру історії грошей. Під його керівництвом підрозділ став осередком науково-дослідницької роботи, що підтверджується започаткуванням щорічних науково-практичних конференцій під назвою ”Історія грошей України з давніх часів до сучасності”.  Детальніше...

У 1997 році при НДЦ відкрилася заочна аспірантура, де 6 пошукачів досліджували історію грошей. Один з них, О.О. Клименко, під керівництвом доктора історичних наук, професора Р.Тхоржевського захистив кандидатську дисертацію про гроші-бони ОУН-УПА – 1942-1952 рр. у Львівському національному університеті в грудні 2000 року. У 2003 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: «Паперові грошові знаки і бони Східної Галичини 1914-1920 рр.» Г. М. Марковецька.

З 2001 року Центр історії грошей очолювали кандидат історичних наук Марковецька Галина Михайлівна (до 2005 року) та Марковецький Руслан Юрійович до 2013 року.

У зв’язку із реорганізацією науково-дослідного Центру історії грошей у Навчальний центр історії грошей, його керівником було призначено викладача кафедри банківської справи Рудана Віталія Ярославовича.Детальніше...

Починаючи з вересня 2013 року Рудан Віталій Ярославович, використовуючи експонати із власних колекцій, створив 4 експозиції: 1) «Домонетні форми грошей» (містить такі предмети обміну як: кам’яні сокири (5-3 тис. років до н.е.; ), наконечник списа-дротика (5 тис. р. до н.е.), зернотерники (3-1 тис. р. до н.е.), прясло (1 тис. р. до н.е.), наконечники стріл скіфів VII ст. до н.е.)); 2) «Монети, які перебували в обігу на території України в період з VI ст. до н.е. до XXI ст. н.е.» (містить монети Ольвії, Римської імперії, Київської Русі, Російської імперії, Речі Посполитої, Австро-Угорщини, Німецької імперії, Веймарської республіки, Третього рейху, Чехословаччини, Румунії, Радянського Союзу); 3) «Ескізи гривні, які не були затверджені Президією Верховної Ради України» (містить фотокопії ескізів художників та Національного банку України); 4) «Банкноти країн світу» (включає банкноти 31 країни світу, що перебувають в обігу на даний момент). Таким чином у навчальному Центрі історії грошей зібрано всі види грошей починаючи від найстаріших їх форм до сучасності.

З серпня 2018 року Центр історії грошей  очолює к.е.н., доцент кафедри банківського бізнесу Ярослав Іванович Чайковський. 

Створено експозиції «Банкноти і монети країн світу, які перебувають в обігу», елементи захисту української гривні різних номіналів.

На даний час експонати бон і монет Центру історії грошей розміщені в одинадцятому корпусі факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

 Детальніше...

Окрім, монет та банкнот, у Центрі історії грошей зібрано відеотеку із понад 20 пізнавальних фільмів про гроші та грошовий обіг, які використовують на практичних заняттях з дисципліни «Гроші та кредит», а також на засіданнях студентських наукових гуртків.

Щороку Центр історії грошей бере участь у відзначенні Дня ощадності, Тижня фінансової грамотності, Дня банківського працівника. В рамках таких заходів проводяться екскурсії, пізнавальні лекції та тренінги. Регулярно проходять екскурсії для студентів, учнів шкіл міста Тернополя та області, а ткож учасників конференцій, які відбуваються в Західноукраїнському національному університеті.

Колектив кафедри

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/pro_nas/lrv.jpg'
There was a problem loading image 'images/pro_nas/lrv.jpg'
There was a problem loading image 'images/pro_nas/plm.jpg'
There was a problem loading image 'images/pro_nas/plm.jpg'

Професорсько-викладацький склад

Детальніше...

Галіцейська Юлія Миколаївна  

Кандидат економічних наук, доцент, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Кандидатська дисертація: "Ресурсна політика комерційних банків в умовах ринкових перетворень економіки" – 2011 рік.

Коло наукових інтересів: оптимізація роботи банківських установ щодо формування та використання власних, залучених та позичених ресурсів; управління активами і пасивами комерційного банку; дослідження проблем та напрямів кредитування малого і середнього бізнесу; управління ризиками банківської діяльності; проблеми функціонування валютного ринку та реалізації валютної політики.

 
 Детальніше... Довгань Жанна Миколаївна

Доктор економічних наук, професор, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит. 

Кандидатська дисертація: "Ресурси комерційного банку: формування та управління" – 2000 рік.

Докторська дисертація: "Фінансова стійкість банківської системи України" – 2012 рік.

Коло наукових інтересів: ресурси комерційного банку, фінансова стійкість, управління активами і пасивами банків.

Детальніше...

Забчук Галина Михайлівна    

Кандидат економічних наук, доцент, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Кандидатська дисертація: "Кредитні важелі стимулювання виробництва в умовах перехідної економіки" – 2010 р.

Коло наукових інтересів: кредитування реального сектору економіки, монетарна політика НБУ, вплив кредитних важелів на організацію виробничої діяльності. 

Детальніше...

Іващук Ольга Олегівна

Кандидат економічних наук, доцент, спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит. 

Кандидатська дисертація: "Банківська ліквідність: оцінка, регулювання та оптимізація" – 2006 рік.

Коло наукових інтересів: маркетинг в банківській діяльності, стійкість, ліквідність та надійність банків.

 Детальніше...

Луців Богдан Любомирович

Доктор економічних наук, професор, спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит. 

Докторська дисертація: "Кредитно-інвестиційна діяльність банків України" – 2005 рік.

Коло наукових інтересів: інвестиційна діяльність банків, проєктне фінансувавння, фінансова стійкість, банківський аудит.

Детальніше...

Левченко  Роксолана Володимирівна  

Кандидат економічних наук, доцент, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит. 

Кандидатська дисертація: "Механізм управління фінансовою стійкістю комерційних банків" – 2008 рік.

Коло наукових інтересів: управління ліквідністю та прибутковістю комерційних банків; забезпечення фінансової стійкості комерційних банків; міжнародна комерційна діяльність банків.

Детальніше...

Ониськів Любов Мирославівна

Кандидат економічних наук, старший викладач, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит. 
 
Кандидатська дисертація: "Управління кредитним ризиком банку і ефективність банківської діяльності" – 2014 рік. 
 

Коло наукових інтересів: кредитні операції та управління кредитним ризиком комерційних банків; удосконалення системи управління кредитним ризиком банку; ефективність банківської діяльності.

 Детальніше...

Сенів Богдан Григорович

Кандидат економічних наук, доцент, спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит.

Кандидатська дисертація: "Аналіз ефективності інвестицій в реконструкцію і технічне переозброєння діючих підприємств" – 2004 р.

Коло наукових інтересів: інвестиційна діяльність, фінансовий облік.

 

Детальніше...

Чайковський Ярослав Іванович

Кандидат економічних наук, доцент, спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит. 

Кандидатська дисертація: "Банківське кредитування підприємств в умовах ринкового реформування економіки" – 2003 рік.

Коло наукових інтересів: кредитні операції банків, платіжні системи та організація платіжного обороту; регулятивний вплив на діяльність комерційних банків; новітні банківські продукти і технології. 

 

Куцик Софія Сергіївна

Старший лаборант кафедри банківського бізнесу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

Якобчук Людмила Петрівна

Інженер

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 Біда Валентина Всеволодівна

Старший лаборант

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


 

Події

Продовжується навчання студентів з елементами дуальної освіти, а тому наступний тиждень (31.01-04.02) буде не менш цікавим та пізнавальним!!! Усі студенти...
Кафедра банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету запрошує до участі у Всеукраїнській науковій Інтернет-конференції «Фінансово-економічні аспекти взаємодії банківського та реального...
УВАГА!!! з 15 по 26 березня у зв’язку із ускладненням епідеміологічної ситуації в Україні навчання у Західноукраїнському національному університеті продовжено...
25 січні 2021 р. розпочався новий навчальний семестр. Здобувачів ОПП "Банківська справа" магістерського рівня та студентів 2, 3, 4...
18 грудня 2020 р. відбудеться круглий стіл на тему: "СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ БАНКІВ НА РИНКУ КРЕДИТУВАННЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ".
Усі події

Відео про нас

plakat 2018 2

Зв’язатись з нами

Кафедра банківського бізнесу ТНЕУ
м. Тернопіль, вул.Львівська, 11а
Поштовий індекс: 46020, Україна

Кабінет: 11306 

Телефон: +38-0352-47-50-50 (внутр. 10-055)
Email: kaf_bs@tneu.edu.ua

Знай більше!

Дізнавайтеся про наші події та новини, підписавшись на щотижневу розсилку

Приєднуйтеся до нас