Кар‘єра в банку: з чого починати?

19 жовтня 2020 року з ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ відбувся он-лайнтренінг на тему «Кар’єра в банку: з чого починати?».

Тренінг в он-лайн форматі провела головний фахівець по підбору персоналу АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області Зелез Софія Романівна.

Участь у заході взяли понад 30 осіб, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальності«Банківська справа»факультету фінансів та обліку ЗУНУ.

Софія Романівна коротко зупинилася на особливостях становлення своєї трудової діяльності як банківського працівника та запропонувала студентам покрокову інструкцію пошуку місця роботи й підготовки до співбесіди з роботодавцями

Детально було охарактеризовано наступні кроки:

Крок 1 – самоаналіз.

Крок 2 – аналіз ринку праці.

Крок 3 – резюме. 

Крок 4 – як виділитись?

Крок 5 – підготовка до співбесіди.

Крок 6 – співбесіда. 

Софія Романівна надала практичні поради із заповненння резюме, піготовки до співбесіди, навела приклади з практики і відповіла на численні запитання викладачів і студентів:

Яке місце відводиться знанням при відборі кандидатів на роботу?
Які вакансії в АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області на даний час?
Яке місце відводиться знанням студентами програмного забезпечення, зокрема автоматизованої банківської системи Б2, яке використовується в навчальному процесі на кафедрі банківського бізнесу, при відборі кандидатів на роботу?
Яке значення має характер кандидата, зоккрема його емоційний стан та амбіційність, при відборі на роботу?
Які переваги роботи в АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області у порівнянні з іншими фінансово-банківськими установами та ін.

Висловдюємо вдячність головному фахівцю по підбору персоналу АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області Зелез Софії Романівні за цікаву та корисну розмов, к.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Юлії Миколаївні Галіцейській за організацію зустрічі з використанням платформи ZOOM, професорсько-викладацькому колективу кафедри банківського бізнесу та студентам за участь.

View the embedded image gallery online at:
http://bs.tneu.edu.ua/novyny.html#sigFreeId4a065f0365

Електронна комерція та Інтернет еквайринг

15 жовтня 2020 року з ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ відбулася  онлайн зустріч з завідувачем сектору торгового та Інтернет еквайрингу відділу електронної комерції та платіжних засобів філії - Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк» Андрієм Тихоновим. Темою розмови стала практика електронної комерції в банках (торговий та Інтернет еквайринг). 

Участь у заході взяли понад 40 осіб, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальностей «Банківська справа», «Фінанси», «Фіскальне адміністрування», «Митна справа», «Фінансовий менеджмент» факультету фінансів та обліку ЗУНУ. 

Спікер заходу, Андрій Тихонов, розповів про специфіку роботи банку з Інтернет еквайрингу, окреслив перспективи розвитку платіжних засобів й систем. 

Наприкінці зустрічі Андрій Тихонов висловив надію на постійне спілкування і комунікації з питань розвитку електронної комерції в банках,  а також професійної освіти в рамках спеціалізації кафедри банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету.

  Модератор заходу — к.е.н., доцент Юлія Галіцейська.  

View the embedded image gallery online at:
http://bs.tneu.edu.ua/novyny.html#sigFreeId4ac0b16d67
 

 

Відбулась зустріч з проф. Тетяною Майоровою

29 вересня 2020 р. з ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету відбулась тренінг-лекція на тему: «Як сформувати оптимальний бюджет проєкту».

Головним спікером онлайн-заходу виступила бізнес-тренер та консультант з розробки фінансових планів та моделей проєктів, МВА «Project Management», д-р екон. наук, професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ ім. В. Гетьмана Тетяна Володимирівна Майорова.

Модератор заходу - к.е.н., доцент кафедри банківського бізнесу ЗУНУ Юлія Галіцейська. 

Участь у заході взяли близько 70 осіб, з-поміж котрих були викладачі кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальностей «Банківська справа», «Фінансовий менеджмент», «Фінанси», «Фіскальне адміністрування», «Митна справа» факультету фінансів та обліку ЗУНУ.

Наприкінці лекції професор Тетяна Майорова анонсувала можливу участь студентів та професорсько-викладацького колективу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ у спільних з кафедрою корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ ім. В. Гетьмана  заходах, що сприятиме розвитку професійних та фахових навичок їх учасників.

 

View the embedded image gallery online at:
http://bs.tneu.edu.ua/novyny.html#sigFreeId005bae08f4
 

Розмова з фахівцем

Шостого жовтня 2020 року з ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ відбулася зустріч із фахівцем з кредитування малого і середнього бізнесу, заступником начальника Тернопільського відділення АТ АКБ «Львів» Ігорем Бабаком. Тема розмови: «Кредитування бізнесу в західному регіоні України». 

Модератор заходу — к.е.н., доцент Юлія Галіцейська.

Участь у заході взяли понад 50 осіб, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальностей «Банківська справа», «Фінанси», «Фіскальне адміністрування», «Митна справа», «Фінансовий менеджмент» факультету фінансів та обліку ЗУНУ. 

Спікер заходу, Ігор Бабак, розповів про

 

специфіку роботи кредитних консультантів бізнес-клієнтів,  вимоги щодо освіти працівників, необхідності розширення та поглиблення знань щодо особливостей ведення бізнесу в різних галузях економіки. Ігор Бабак підкреслив, що консультант повинен розуміти не тільки поточний стан справ клієнта, а також вміти на основі проведеного аналізу та співбесід спрогнозувати розвиток подій у майбутньому та, при необхідності, запропонувати клієнту план заходів щодо оптимізації бізнесу.

Головна увага розмови була сконцентрована на проблемних аспектах кредитування бізнесу, на роботі банківської установи з клієнтами щодо максимальної мінімізації ризику при наданні позичок. 

Наприкінці зустрічі Ігор Бабак представив банківську школу АТ АКБ «Львів», розповів про етапи відбору претендентів на працевлаштування в банк «Львів», окреслив основні вимоги до слухачів банківської школи з підготовки кадрів для роботи у відділеннях банку та зазначив про відкритий набір до школи. 

Ігор Бабак, висловив надію на постійне спілкування і комунікації в плані розвитку банківського кредитування малого і середнього бізнесу,  а також професійної освіти в рамках спеціалізації кафедри банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету.

View the embedded image gallery online at:
http://bs.tneu.edu.ua/novyny.html#sigFreeId44e45baf70

З Днем працівника освіти!

З Днем працівника освіти! Висловлюємо слова щирої вдячності за високе служіння обраної справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі!

Бажаємо Вам, дороги викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.