Результати конкурсного відбору учасників міжнародної академічної мобільності Програми Європейського Союзу Еразмус+

1516110722 333За результатами конкурсного відбору до участі в міжнародній академічній мобільності Програми Європейського Союзу Еразмус+, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 579 від 12 серпня 2015 року «Про затвердження Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність», регламенту напряму «КА1: Міжнародна мобільність» Програми ЄС Еразмус+, рекомендовано Балянт Ганну Романівну, доцента кафедри банківської справи, для проходження стажування в Жешувському університеті, (University of Rzeszow, Польща).

Щиро вітаємо Ганну Романівну і бажаємо її подальших успіхів!

До уваги студентів ІІ курсу СВО "Магістр"

Без названияДо Вашої уваги пропонуємо графік роботи комісії з попереднього захисту дипломних робіт. Комісія працюватиме з 22 січня 2018 р.

Відбулося останнє у 2017 році засідання студентських наукових гуртків

25383043 1503799323008471 1910975407 o11 грудня відбулося останнє у 2017 році засідання студентських наукових гуртків кафедри банківської справи «Грошова парадигма» та «Банківський аналітик». На заході були присутні: куратори гуртків к.е.н., доцент Ольга  Олегівна Іващук, к.е.н., доцент Олена Леонідівна Малахова та к.е.н., доцент Забчук Галина Михайлівна та к.е.н., ст. викладач Рудан Віталій Ярославович, а також учасники двох студентських наукових гуртків.

Розпочала захід із вступними словами голова СНГ «Грошова парадигма», студентка групи ФБС-32 Марія Дідик. Студентка висловила вдячність професорсько-викладацькому колективу кафедри банківської справи та учасникам гуртка за цікаво та корисно проведений разом час. А на завершення Марія побажала усім приємного відпочинку та веселих свят.

Веселих свят та щасливого Нового року!

rizdvoДорогі друзі!

Від усього серця вітаємо Вас із світлими й радісними святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай рік, що минає, забере усі негаразди, марні хвилювання та сумні спогади, а залишить лише гордість за вірно обраний шлях! Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай ці чудесні свята принесуть любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини! Бажаємо, щоб для втілення життєвих задумів завжди вистачало здоров’я, натхнення, можливостей та енергії!

Проведіть ці свята казково, у приємному товаристві, у колі друзів, найрідніших та наймиліших Вашому серцю людей. Нехай вони завжди будуть поруч у році прийдешньому! Зичимо здоров’я, миру, поміркованості Вам і Вашим рідним у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка зігріває Вас і навчає щастя.

Христос Рождається!

День відкритих дверей

25158440 757850384416734 6831638510958862317 nСьогодні на часі питання здобуття якісної освіти та отримання високооплачуваної роботи. Відійшли в минуле роки, коли наявність диплому була потрібна лише для престижу. Диплом у ХХІ столітті – це документ, що засвідчує, що у тебе був шанс чогось навчитися, і як ти ним скористаєшся залежить лише від тебе одного, від твоєї працелюбності, бажання пізнати щось нове, вміння не змарнувати дорогоцінного часу й використати  досвід інших на свою користь.

10 грудня у Тернопільському національному економічному університеті відбувся День відкритих дверей. Юнаки та дівчата прийшли поспілкуватися з адміністрацією, деканами, директорами інститутів, студентами, випускниками, роботодавцями, щоб обрати фах та визначитися  у який заклад вищої освіти вступати.