23 квітня о 16 год в аудиторії 3203 відбудеться науковий семінар гуртка "Грошова парадигма" на тему: "Роль валютного курсу як основного макроекономічного індикатора розвитку банківських систем країн світу". Доповідачі: Ткаченко П. (ФБСм-11) та Ковба Д. (ФБС-21)

27 березня 2018 р. о 17.30 год в аудиторії 3203 відбудеться засідання круглого столу на тему: "Трансформація монетарної політики ФРС США  в контексті глобалізації: макроекономічні та інституціональні проблеми", організований СНГ "Банківський аналітик".

19 березня 2018 р. о 16 год в аудиторії 3203 відбудеться засідання круглого столу на тему "Вплив тіньової економіки на банківську ситему України: основні проблеми і перспективи їх вирішення". Запрошує студентський науковий гурток кафедри банківської справи "Грошова парадигма".