Продовжується навчання студентів з елементами дуальної освіти, а тому наступний тиждень (31.01-04.02) буде не менш цікавим та пізнавальним!!! Усі студенти ОП "Банківська справа" запрошуються до участі у розмовах з фахівцями-практиками, працівниками банківських установ! Слідкуйте за розкладом заходів у групах viber! До нових зустрічей!

Кафедра банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету запрошує  до участі у Всеукраїнській науковій Інтернет-конференції «Фінансово-економічні аспекти взаємодії банківського та реального секторів» науковців, викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів, слухачів магістратури, студентів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проектних організацій, банків та інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Секція 1. Фінансові важелі стимулювання розвитку економіки

- Бюджетна політика держави та її роль у економічному зростанні.

- Фінансові інструменти державного впливу на ділову активність і добробут суспільства.

- Перспективи розвитку страхового ринку.

- Фіскальне стимулювання підприємницької діяльності.

Секція 2. Розвиток банківської системи в умовах глобалізаційного впливу на національну економіку

- Сучасний стан та проблеми розвитку вітчизняної банківської системи.

- Активізація банківського кредитування реального сектору економіки і стимулювання виробничого зростання.

- Ризики банківської діяльності та їх вплив на банківську систему і фінансовий ринок.

Секція 3. Монетарне регулювання економіки у контексті забезпечення макроекономічної і фінансової стабільності

- Роль і місце центрального банку в макроекономічних процесах.

- Дієвість інструментів грошово-кредитної політики НБУ.

- Організація банківського нагляду та його роль щодо підтримки стійкості банківської системи.

- Валютна лібералізація та особливості валютно-курсової політики НБУ.

Видання матеріалів конференції та збірника тез здійснюється безкоштовно. Збірник формується тільки в електронному варіанті.

Матеріали надсилати виключно на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не пізніше 30 листопада 20

21 року.