Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

15 листопада 2016 року відбулося чергове засідання СНГ «Банківський аналітик», однак в нетрадиційній формі.

15 листопада 2016 року відбулося чергове засідання СНГ «Банківський аналітик», однак в нетрадиційній формі.  Гуртківці та куратори гуртка поринули в азарт гри «Cash  flow». Провів її Максим Федорович, випускник ФББ 2012 року, учасник гуртка 2008-2012 років.

Детальніше...

 

У середу 9 листопада 2016 р. викладачі кафедри банківської справи та учасники студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» провели інтелектуально-розважальну гру «Брейн-ринг», присвячену тижню фінансової грамотності.

У середу 9 листопада 2016 р. викладачі кафедри банківської справи та учасники студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» провели  інтелектуально-розважальну гру «Брейн-ринг», присвячену тижню фінансової грамотності.                                                                                                            

Ведучий заходу Павло Ткаченко оголосив правила гри, які заздалегідь передбачені та встановлені: команди гравців одночасно відповідають на одне і те ж питання, причому команда, що першою правильно відповіла, позбавляє суперника можливості відповісти на це ж питання. Перемагає та команда, яка набрала найбільше балів. Віта Слободецька, у свою чергу, слідкувала за правильністю гри, а також підраховувала бали учасників.  

Детальніше...

 

Тернопільський національний економічний університет запрошує здобути престижну, універсальну економічну спеціальність «фінанси, БАНКІВСЬКА СПРАВА, страхування», освітня програма «банківська справа»

Тернопільський національний економічний університет запрошує здобути престижну, універсальну економічну спеціальність «фінанси, БАНКІВСЬКА СПРАВА, страхування», освітня програма «банківська справа». Наші переваги: великі перспективи працевлаштування, гарантоване перше робоче місце за спеціальністю кожному студентові, найнижча та незмінна вартість навчання у Західному регіоні України; щороку велика кількість державних місць. Ставай професіоналом європейського рівня! Обирай найкраще!

 

Як про фінансову грамотність розповідали на факультеті банківського бізнесу

2 жовтня 2016 року студенти та викладачі факультету банківського бізнесу зустрілися зі студентами коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ та Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ. Координатором заходу стала к.е.н., доцент Ольга Олегівна Іващук.
Зустріч була приурочена Всеукраїнському тижню фінансової грамотності та Всесвітньому дню заощаджень. Основною метою цього заходу було роз’яснення щодо ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, виховання звички до заощаджень та інвестицій, основних правил користування банківськими картками, надання правдивої інформації про основні фінансові продукти, за допомогою яких можна реалізувати свої плани.

Детальніше...

 

28 жовтня 2016 року на кафедрі банківської справи відбувся семінар на тему «Новітні банківські продукти і технології».

28 жовтня 2016 року на кафедрі банківської справи відбувся семінар на тему «Новітні банківські продукти і технології». Присутніми були завідувач та  професорсько-викладацький склад кафедри.

Із вступним словом виступила к.е.н., доцент, Іващук О. О. Вона зазначила, що динамічний розвиток ринку банківських послуг в Україні та загострення конкуренції на ньому змушують банки опановувати нові підходи до підвищення ефективності своєї діяльності, проводити пошук додаткових шляхів отримання конкурентних переваг, зокрема, шляхом впровадження інноваційних технологій обслуговування клієнтів, нових продуктів та послуг.

Детальніше...

 

У середу 26 жовтня учасники студентського наукового гуртка "Грошова парадигма" провели науковий семінар на тему "Банківсько-страхова інтеграція в умовах сталого розвитку України".

У середу 26 жовтня учасники студентського наукового гуртка "Грошова парадигма" провели науковий семінар на тему "Банківсько-страхова інтеграція в умовах сталого розвитку України".                                                                 

На засідання були запрошені професор, д.е.н. Дзюблюк О. В., доцент, к.е.н. Стечишин Т. Б., викладач Сегеда Л. М., а також були присутні куратори гуртка доцент, к.е.н. Малахова О. Л. та доцент, к.е.н. Іващук О. О. Відвідали захід і студенти першого курсу, які взяли активну участь в обговоренні теми семінару. 

Детальніше...

 

25 жовтня 2016 року СНГ банківської справи «Банківський аналітик» було проведено науковий семінар на тему: «Президентські вибори у США: макроекономічні перспективи та виклики для України».

25 жовтня 2016 року СНГ банківської справи «Банківський аналітик» було проведено науковий семінар на тему: «Президентські вибори у США: макроекономічні перспективи та виклики для України». Зі вступним словом виступила голова гуртка Марія Вільшанська, представивши присутніх на заході: завідувача кафедри банківської справи, доктора економічних наук, професора Дзблюка О.В.,  к.е.н., доцента Сороківську  З.К.,  к.е.н., доцента  Стечишин Т.Б.  та кураторів гуртка к.е.н., доцента Забчук Г.М. та к.е.н., викладача Рудана В.Я.   Зокрема, Марія Вільшанська наголосила на актуальності даної теми саме для України. Дональда Трампа називають політиком, який не боїться озвучувати розмови звичайних людей на кухні. Дехто в Америці вважає його расистом, а дехто фашистом. Але, беззаперечно, він є справжнім популістом. «Маленька політична сіра мишка із зубами дракона» -  так характеризують жорстку Хілларі. Стосовно українського питання, республіканець не приховує своєї проросійської позиції, а кандидат від демократів виглядає найбільш проукраїнським політиком в Америці. Отож, метою даного наукового семінару було виявити  чого чекати Україні від нового президента США: підтримки чи ризиків.

Детальніше...

 

Колектив кафедри банківської справи сердечно вітає викладачів, студентів, усіх працівників Тернопільського національного економічного університету з 50-річчям з дня заснування навчального закладу.

Щиро бажаємо Вам невтомного творчого пошуку, успіхів у всіх починаннях, щоденних справах, сміливих планах і сподіваннях. Хай минають Вас негаразди та непорозуміння, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням  і радістю сьогодення. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, злагоди,  добра і благополуччя!