Веселих канікул!

image 5aa5613aebeb22.55663169Ось і промайнув ще один навчальний рік... Для когось – перший у статусі студента, а для когось й останній... Студенти ще на рік підросли), подорослішали, здобули цінний досвід та знання.  Позаду – складені іспити та заліки.

Всі ми пам'ятаємо фразу: «Літо – це маленьке життя». Напевно, тому ми з таким трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів і ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати і просто відпочивати. Літо – це період відпусток, поїздок на дачу, веселого вереску дітвори у дворах і на пляжах. Літня відпустка – це те, заради чого дорослі працюють цілий рік, а літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного студента. І стільки всього хочеться встигнути і спробувати за ці короткі літні місяці.

Канікули... Ні, навіть не так) КАНІКУЛИ!!! Слово, яке без заперечення викликає почуття радості та нестримного щастя. Бажаємо всім студентам чарівного й незабутнього літа, нових справ, щасливих подій, гарного і змістовного літнього відпочинку, хорошого настрою, набратися сил та з новими враженнями чекаємо Вас на початку нового навчального року в стінах нашого університету!

Вітаємо Сегеду Л. М. із захистом кандидатської дисертації

IMG f9ef83bcce04aafc508aacaa0949ac0c VВітаємо викладача кафедри банківської справи Сегеду Людмилу Миронівну з успішним захистом кандидатської дисертації на тему «Грошово-кредитна політика центрального банку в умовах фінансової нестабільності» за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит. Науковий керівник – д. е. н., професор Дзюблюк О. В.

Бажаємо втілення всіх творчих і наукових задумів, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі!

Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та успіх, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

View the embedded image gallery online at:
http://bs.tneu.edu.ua/novyny.html?limitstart=0#sigFreeId1646db2e71

Відбулося підсумкове засідання гуртка "Банківський аналітик"

зображення viber 2019 06 10 18 36 3410 червня 2019 рр. відбулось останнє у навчальному році засідання СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик». На заході були присутні завідувач кафедрою банківської справи, доктор економічних наук, професор Дзюблюк, Олександр Валерійович, куратори - к.е.н., доцент Забчук Галина Михайлівна та к.е.н., доцент Сороківська Зоряна Казимирівна, а також учасники студентського наукового гуртка.       

Із вітальним словом розпочала захід голова СНГ «Банківський аналітик» Гнатів Ольга, висловивши подяку кожному із учасників за докладені зусилля та наполегливість у роботі гуртка впродовж року.

Підсумувавши результати, вона зазначила, що  у 2018-2019 н. р. гуртківці провели три наукових семінари та три круглих столи в межах гуртка, а також спільно із гуртком «Грошова парадигма» взяли участь у круглому столі, який організувала кафедра банківської справи  ТНЕУ на тему: «Функціонування банківської системи України в умовах глобалізаційних викликів»». Також студенти взяли участь у Всеукраїнських науково-практичних    Інтернет-конференціях «Монетарні та фінансові аспекти стабільного економічного розвитку» ( м. Тернопіль) та «Розвиток банківських послуг та інновацій в цифровій економіці»(м. Київ).

Не менш важливими стали здобутки гуртківців, які гідно представили результати наукової діяльності у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Банківська справа» (диплом IV ст.) та Всеукраїнському   конкурсі студентських наукових робіт із банківської справи (диплом II ст.).      

До вітального слова доєднався доктор економічних наук, професор Дзюблюк, Олександр Валерійович, подякував гуртківцям за плідну роботу та досягнуті здобутки впроводж року, зазначивши при цьому, що науково-дослідна робота учасників гуртка слугує потужним засобом у формуванні здібностей застосовувати теоретичні знання у практичній діяльності та досягненні визначних успіхів у своїй професійній діяльності.      

Також до вітального слова приєднались куратори гуртка к.е.н., доцент Забчук Галина Михайлівна та к.е.н., доцент Сороківська Зоряна Казимирівна, висловиши подяку учасникам гуртка за організованість, жагу до наукових звершень та відповідальність.       

Усіх учасників дійства було нагороджено іменними грамотами та подяками за активну участь в організації та розвитку діяльності СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик». 
 У наступному навчальному році у СНГ «Банківський аналітик» відбудуться кадрові зміни: посаду та обов’язки голови студентського наукового гуртка делеговано студентці групи ФБС-22 Ващук Ірині.

Гнатів Ольга висловила вдячність колективу кафедри банківської справи за всебічну підтримку, самовіддачу та педагогічну мудрість,  учасникам гуртка  - за старання, наполегливість, прогресивність ідей та побажала не зупинятися досягнутому, підкорювати бажані вершини.     

View the embedded image gallery online at:
http://bs.tneu.edu.ua/novyny.html?limitstart=0#sigFreeId7475b24174

 
                          

Відбулося підсумкове засідання СНГ "Грошова парадигма"

DSC 0880У вівторок, 11 червня, учасники наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма» провели заключне засідання в цьому навчальному році.

На засідання був запрошений завідувач кафедрою банківської справи, професор, д.е.н. Олександр Валерійович Дзюблюк, а також були присутніми куратори гуртка: к.е.н., доцент Малахова О.Л. та к.е.н., доцент Іващук О.О.

У 2018-2019 навчальному році студентський науковий гурток кафедри банківської справи «Грошова парадигма» спільно із професорсько- викладацьким складом організував та взяв участь у низці науково-практичних заходів. Зокрема, провели два наукових круглих столи в межах гуртка та взяли участь у роботі круглого столу, який організували спільними зусиллями з кафедрою банківської справи та гуртком «Банківський аналітик». Також провели чотири наукових семінари, на один з яких були запрошені студенти 2 курсу КЕПІТу. Гуртківці взяли участь і у Всеукраїнських наукових інтернет-конференціях, а саме:

  • «Монетарні і фінансові аспекти стабільного економічного розвитку» (кафедра банківської справи ТНЕУ);
  • ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Розвиток банківських послуг та інновацій в цифровій економіці» (КНЕУ);

Окрім того, видали збірник наукових статей членів студентського наукового гуртка кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету «Грошова парадигма» за підсумками 2019 року.

Також студентка 3 курсу Христина Тріщ здобула 3 місце у ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.

А студентка 3 курсу Бурмій Мар’яна нагороджена за творчий підхід до виконання завдань на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа».

Для студентів 3 курсу Чортківського коледжу економіки та підприємництва та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ провели захід в межах Всесвітнього дня заощаджень та Тижня фінансової грамотності.

На завершення завідувач кафедри банківської справи ТНЕУ, д. е. н., професор О. В. Дзоблюк вручив всім гуртківцям подяки за активну участь в організації діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма».

View the embedded image gallery online at:
http://bs.tneu.edu.ua/novyny.html?limitstart=0#sigFreeId2676e8abb0

Вітаємо з перемогою!

204AE18D 93FD 4B62 96E2 ABAD488C67EEШостого червня 2019 року на факультеті фінансів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся  другий, заключний, тур Шостого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

Студентка 3 курсу факультету банківського бізнесу Тріщ Христина, презентувавши результати наукової роботи на тему: «Трансформація грошового ринку в Україні: сучасні тенденції та виклики», науковий керівник - к.е.н., доцент кафедри банківської справи Малахова О. Л., здобула перемогу і нагороджена дипломом IIІ ступеня.

Щиро вітаємо Христину та її наукового керівника з перемогою! Бажаємо натхнення та успіхів у подальшій науковій діяльності!

View the embedded image gallery online at:
http://bs.tneu.edu.ua/novyny.html?limitstart=0#sigFreeId84e8419b15